התוכנית לחיזוק מערכת החיסון

גלו כיצד לחזק את מערכת החיסון שלנו באופן טבעי!

בעזרת ידע מבוסס מחקרים, מתכונים טעימים ובריאים, עצות פרקטיות שניתן ליישם בקלות בחיי היומיום.

6 שיעורים +
9 מתכונים מצולמים +
חוברת מתכונים

גישה לכל התכנים למשך שנה!

מדברים הרבה על איך למנוע הידבקויות, אם זה בקורונה או אם במחלות חורף או כל מחלה אחרת, אבל לא מדברים מספיק על חיזוק מערכת החיסון. מאז ומעולם היה חשוב לשמור על מערכת חיסון חזקה, אך כנראה שהיום יותר מאי פעם חשוב להתעמק בנושא הזה.

ברור לעוסקים במדע הרפואה, שמערכת חיסון חזקה מפחיתה לא רק את הסיכון להידבק במחלה, אלא גם קובעת במידה רבה עד כמה המחלה תהיה קשה וממושכת, או קלה וחולפת. מה שחשוב לדעת הוא שבהחלט אפשר לחזק את מערכת החיסון שלנו ואפשר לעשות זאת באופן טבעי.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון ולקרוא מה מקבלים משתתפי התוכנית:​

לשם כך יצרנו תוכנית מיוחדת המשלבת ידע שמבוסס על מחקרים קלינים וניסיון רב בטיפול, יחד עם פרקטיקה וטיפים שניתן ליישם בקלות בבית, כך שכל בני המשפחה יוכלו לחזק את מערכת החיסון שלהם. חוזק מערכת החיסון מושפע במידה רבה מבחירות יומיומיות בתחום אורח החיים שלנו. בתוכנית נלמד את אותם דברים נעימים ובטוחים, שעשויים אף לשפר את רמת האנרגיה, איכות החיים והבריאות, ובכך בעצם לשפר את התפקוד וההנאה בחיי היומיום.

התכנית בנויה מ 6 שיעורים:​

שיעור 1 - הבסיס החשוב ביותר: נבין אילו החלטות יומיומיות יכולות להשפיע לרעה או לטובה על חוזקה על מערכת החיסון

שיעור 2 - הבסיס החשוב ביותר: נבין אילו החלטות יומיומיות יכולות להשפיע לרעה או לטובה על חוזקה על מערכת החיסון

שיעור 3 - מה ההשפעה של צום והאם זה בריא? האם "צום לסירוגין" זו רק אופנה חולפת או טכניקה יעילה לחיזוק מערכת החיסון? ומי שבוחר לצום שעות ארוכות כל לילה/יום - כיצד לעשות זאת נכון?

שיעור 4 - מיקרוביום: נבין כיצד איזון החיידקים במעי משפיע על הבריאות ועל מערכת החיסון, ובעיקר נקבל כלים מעשיים כיצד לשפר ולחזק את פלורת המעי הרצויה.

שיעור 5 - ויטמינים ומינרלים: אולי תוספי תזונה עשויים לעזור, ואילו עלולים ממש להזיק למערכת החיסון! נדגיש את האפשרויות התזונתיות על מנת להעשיר את הגוף בויטמינים ומינרלים קריטיים לתפקוד תקין של מערכת החיסון.

שיעור 6 - בלוטת התימוס: זו אינה בלוטת התריס! מעט מדי נאמר ונכתב על בלוטת התימוס החשובה. נסביר את חשיבותה למערכת החיסון, ונציג גישה חדשנית המיועדת לחיזוק תפקודי הבלוטה.

ו-9 מתכונים מצולמים + חוברת מתכונים להורדה:​

בתוכנית לחיזוק מערכת החיסון, בעזרת מתכונים והסברים שלומית תראה איך אפשר לקחת את הידע ולהכניס אותו למטבח שלנו, איך להכין מאכלים טעימים שכל המשפחה תהנה לאכול, גם הילדים.

בתכנית שלומית מארחת אתכם במטבח הביתי שלה ומציגה מתכונים טעימים ובריאים קלים להכנה, המתכונים מצולמים באיכות HD וערוכים בצורה מקצועית עם הנחיות כתובות בסוף כל מתכון.

בנוסף למתכונים המצולמים, מקבלים כחלק מהתוכנית חוברת מתכונים בריאים להורדה.

כל המתכונים משלבים את הידע שאופיר מלמד בשיעורים ואיך ניתן להכין מהם מאכלים טעימים לכל המשפחה.

התוכנית לחיזוק מערכת החיסון היא פרי שילוב של 2 אנשי מקצוע אשר מביאים את הידע והניסיון שלהם כדי לעזור לאנשים לשפר את הבריאות:

אופיר פוגל

עוסק בבריאות מעל 20 שנה, נטורופת. מטפל, חוקר, סופר, מנחה סדנאות והרצאות בארץ ובעולם.

שלומית זיו

בעלת רקע של 20 שנה בטיפול ברפואה משלימה, רפואה סינית, התמחתה בטיפול בפרחי באך, ביו-אורגונומי ותורת האיזון. לאורך השנים הבינה כמה התזונה שלנו משפיעה על הבריאות וכמה חשוב לפתח הרגלי תזונה נכונים, הנחתה סדנאות בישול ולימדה אנשים את הבסיס המאפשר לעבור לתזונה מאוזנת שטובה עבורם. את מסעדת תבל הקימה בשנת 2017 ומביאה לנו את המטבח הביתי הבריא, עם תפריט עשיר מבוסס על טהרת הצומח, כל אבות המזון, ביחס לעונות השנה והתשוקה לאוכל טוב ומפנק.

בונוס מיוחד לנרשמים לתכנית:

בנוסף לכל השיעורים של אופיר והמתכונים של שלומית, מי שרוכש את התוכנית לחיזוק מערכת החיסון מקבל עוד תכנים מעולים:

שיעור בונוס של אופיר פוגל על עצמות בריאות

אוסטיאופורוזיס הוא שמה של המחלה שמתבטאת בעצמות לא בריאות הנוטות להיפגע ואף להישבר. זו אחת הבעיות השכיחות בגיל המבוגר, ואף סיבה משמעותית למוגבלות, נכות ואפילו מוות! בהרצאה נבין כיצד לשמור ואף לחזק את העצמות. אילו הרגלים יומיומיים יכולים לעזור, ואיזו תזונה היא הטובה ביותר. נשמע על תוספי התזונה היעילים באמת (רמז, לא מדובר בסידן), ואלה עלולים להזיק. נשמע על מזונות שעלולים לפגוע בספיגת המינרלים החשובים לעצמות, ואף להעלות את רמת החומציות שפוגעת בהן, וכמובן בעיקר על המזונות המומלצים ביותר לחיזוק העצמות.

הרצאה בנושא: תבלינים לארון התרופות - פרופ' זהרה יניב בכרך

פרופ' זהרה יניב בכרך – אתנובוטנאית וביוכימאית של הצמח, חוקרת ומרצה על צמחי מרפא לפי המדע והמסורת. בהרצאה נכיר את ההיסטוריה המרשימה של התבלינים, ודרכי מסעותיהם מארצות רחוקות לכל חלקי העולם. נדבר על פלפל שחור לבן ואנגלי, קינמון והל, כורכום וציפורן-ועוד. נכיר את מקור התבלין ומה אומרים עליו המחקרים החדשים בקשר עם סגולות המרפא שלהם ונוכל להעריך מה יש לנו בארון התבלינים שלנו.

תרגיל צ'יקונג - "להניע את האנרגיה" עם איילת זיו

תרגיל צ'יקונג – "להניע את האנרגיה" תנועה לחימום המפרקים, זרימת הדם והחיוניות. זהו שיעור קצר בהנחייה מקצועית של מורה ליוגה, מדיטציה וצ'יקונג איילת זיו.

רגע... יש עוד 2 מתנות בשווי 200 ש"ח למי שרוכש את הקורס

קופון בסך 100 ₪ למסעדת תבל [ התבלין שבתוכה]

כל מי שרוכש את התוכנית למערכת החיסון מקבל קופון בסך 100 ₪ לקנייה בתבל. המסעדה מגישה ארוחות בוקר וצהריים. התפריט עשיר ומשתנה מדי יום, בהתאם לעונה. עם השובר ניתן לקנות ארוחות במקום, או אוכל מוכן לפי משקל. (לא תקף למוצרי מדף) כמו כן בחגים ובסופי שבוע ניתן להזמין מנות חגיגיות מיוחדות, לפי משקל, לקחת הביתה. * את הקופון ניתן לממש בטווח של חצי שנה מהרכישה.

הספר "לרקוד גם בגיל מאה" - לחיות טוב כעת - מאת אופיר פוגל, בפורמט דיגיטלי - שווי הספר: 100 ₪

סודותיהם של מאריכי החיים הבריאים בעולם. מי הם מאריכי החיים הבריאים בעולם? מה סודם? מדוע עבורם כל כך פשוט וטבעי לעבור את גיל מאה כשהם בריאים, צלולים ולא תלויים בתרופות וברופאים? הספר "לרקוד גם בגיל מאה" מטייל בעולם, מבקר ושומע את סיפוריהם של מאריכי החיים ואת אורכות חייהם ביפן, בסרדניה ועוד, ומצייד אותנו בכלים מעשיים שיקלו עלינו לאמץ את אותם ההרגלים, כדי שגם אנחנו נוכל להאריך את חיינו ולחיות בבריאות טובה. *המצטרפים לתוכנית יקבלו גישה לקריאת הספר באתר – לצורך הקריאה יש צורך ברישום קצר לאתר.