התוכנית לחיזוק מערכת החיסון באופן טבעי!

גלו כיצד בעזרת ידע מבוסס מחקרים, עצות פרקטיות שניתן ליישם בקלות ושילוב מזונות בריאים ביומיום
ניתן לחזק את מערכת החיסון שלכם בצורה משמעותית!

שמחים שהגעת לכאן!
כבר עשית צעד חשוב בהעלאת המודעות לבריאות שלך ושל המשפחה שלך!
חיזוק מערכת החיסון מושפע במידה רבה מבחירות יומיומיות בתחום אורח החיים שלנו.
אחרי עבודה של שנים רבות עם המון אנשים, ברור לנו, שאפשר וכדאי לחזק את מערכת החיסון באופן טבעי.
מערכת חיסון חזקה מפחיתה את הסיכוי להידבק במחלה וגם קובעת במידה רבה עד כמה המחלה תהיה קשה וממושכת, או קלה וחולפת.
ישנם מספר דברים נעימים ופשוטים לחיזוק מערכת החיסון, שעשויים אף לשפר את רמת האנרגיה, איכות החיים והבריאות, ובכך בעצם לשפר את התפקוד וההנאה בחיי היומיום לכולנו.
כדי להעביר את כל הידע שצברנו יצרנו תוכנית מיוחדת, הבנוייה משיעורים קצרים וברורים, עצות מעשיות וגם מתכונים כתובים ומצולמים קלים להכנה שיכולים לעזור. אנו מזמינים אתכם לעיין בפרטי התוכנית ולהצטרף אלינו.

נגן וידאו

אופיר פוגל – נטורפת, מטפל וחוקר בבית חולים "אסף הרופא"
שלומית זיו רום – בעלת מסעדת תבל [התבלין שבתוכה], מטבח ביתי בריא.

התוכנית כוללת שיעורים מוקלטים באיכות HD בנושאים הבאים:

הבסיס החשוב ביותר

נבין אילו החלטות יומיומיות יכולות להשפיע לרעה או לטובה על חוזקה על מערכת החיסון.

תזונה - מזונות מיוחדים

המלצות על המזונות מהם כדאי להנות יותר ואילו עלולים להחליש את מערכת החיסון. נקבל המלצה על מספר מזונות לתמיכה במערכת בתקופות שונות של בריאות או מחלה.

מה צריך לדעת על צום?

מה ההשפעה של צום והאם זה בריא? האם "צום לסירוגין" זו רק אופנה חולפת או טכניקה יעילה לחיזוק מערכת החיסון? ומי שבוחר לצום שעות ארוכות כל לילה/יום - כיצד לעשות זאת נכון?

מיקרוביום

נבין כיצד איזון החיידקים במעי משפיע על הבריאות ועל מערכת החיסון, ובעיקר נקבל כלים מעשיים כיצד לשפר ולחזק את פלורת המעי הרצויה.

ויטמינים ומינרלים

אילו תוספי תזונה עשויים לעזור, ואילו עלולים ממש להזיק למערכת החיסון! נדגיש את האפשרויות התזונתיות על מנת להעשיר את הגוף בויטמינים ומינרלים קריטיים לתפקוד תקין של מערכת החיסון.

בלוטת התימוס: זו אינה בלוטת התריס!

מעט מדי נאמר ונכתב על בלוטת התימוס החשובה. נסביר את חשיבותה למערכת החיסון, ונציג גישה חדשנית המיועדת לחיזוק תפקודי הבלוטה.

מי הם "האנשים הבריאים ביותר בעולם" ומה אפשר ללמוד מהם

אופיר חקר וביקר כמה פעמים במוקדי אריכות החיים המובילים בעולם, שם פגש את האנשים והחוקרים המובילים בתחום (אחד ממסעות הלמידה נעשה עם פרופ׳ רפי קרסו). ההרצאה המרתקת כוללת תמונות ותובנות שניתן ליישם בחיי היומיום.״

מתכונים טעימים, קלים ובריאים

שלומית תראה איך אפשר לקחת את הידע ולהכניס אותו למטבח שלנו, איך להכין מאכלים טעימים שכל המשפחה תהנה לאכול, גם הילדים. בתכנית שלומית מארחת אתכם במטבח הביתי שלה ומציגה מתכונים טעימים ובריאים קלים להכנה, המתכונים מצולמים באיכות HD וערוכים בצורה מקצועית עם הנחיות כתובות בסוף כל מתכון.

בנוסף למתכונים המצולמים, מקבלים כחלק מהתוכנית חוברת מתכונים בריאים להורדה.

בנוסף לכל השיעורים של אופיר והמתכונים של שלומית, כחלק מהתוכנית מקבלים גם:

שיעור התנסות לתרגול צ'יקונג

"להניע את האנרגיה" תנועה לחימום המפרקים, זרימת הדם והחיוניות. זהו שיעור קצר בהנחייה מקצועית של מורה ליוגה, מדיטציה וצ'יקונג איילת זיו, השיעור הוקלט באולפן וניתן לצפות בו ולתרגל גם ללא ידע או ניסיון קודם.

תבלינים לארון התרופות

תבלינים לארון התרופות

הרצאה של פרופ' זהרה יניב בכרך – אתנובוטנאית וביוכימאית של הצמח, חוקרת ומרצה על צמחי מרפא לפי המדע והמסורת. בהרצאה נכיר את ההיסטוריה המרשימה של התבלינים, ודרכי מסעותיהם מארצות רחוקות לכל חלקי העולם. נדבר על פלפל שחור לבן ואנגלי, קינמון והל, כורכום וציפורן-ועוד. נכיר את מקור התבלין ומה אומרים עליו המחקרים החדשים בקשר עם סגולות המרפא שלהם ונוכל להעריך מה יש לנו בארון התבלינים שלנו.

תבל

קופון בסך 100 ₪ למסעדת תבל [ התבלין שבתוכה]

כל מי שרוכש את התוכנית למערכת החיסון מקבל קופון בסך 100 ₪ לקנייה בתבל. המסעדה מגישה ארוחות בוקר וצהריים. התפריט עשיר ומשתנה מדי יום, בהתאם לעונה. עם השובר ניתן לקנות ארוחות במקום, או אוכל מוכן לפי משקל. (לא תקף למוצרי מדף) כמו כן בחגים ובסופי שבוע ניתן להזמין מנות חגיגיות מיוחדות, לפי משקל, לקחת הביתה. את הקופון ניתן לממש בטווח של חצי שנה מהרכישה.

לרקוד בגיל מאה

הספר "לרקוד גם בגיל מאה" - לחיות טוב כעת - סודותיהם של מאריכי החיים הבריאים בעולם. מאת אופיר פוגל, ספר בפורמט דיגיטלי. שווי הספר: 100 ₪

הספר "לרקוד גם בגיל מאה" מטייל בעולם, מבקר ושומע את סיפוריהם של מאריכי החיים ואת אורכות חייהם ביפן, בסרדניה ועוד, ומצייד אותנו בכלים מעשיים שיקלו עלינו לאמץ את אותם ההרגלים, כדי שגם אנחנו נוכל להאריך את חיינו ולחיות בבריאות טובה. המצטרפים לתוכנית יקבלו גישה לקריאת הספר באתר.

סיכום של כל מה שמקבלים בהצטרפות לתוכנית:

עלות הצטרפות לתוכנית לזמן מוגבל!
297 ש"ח ניתן לשלם עד 3 תשלומים בסך 99 ש"ח כל תשלום.