אודות

שמי אמיר זיו,
אני תלמיד נצחי בתחומי החיים שחשובים לי כמו: הבריאות שלי ושל המשפחה, מערכות היחסים שלי, יצירת הכנסות והתנהלות כלכלית נכונה, יזמות, שיווק, עסקים ועוד.

בתחומים האלה אני לומד ונחשף לתוכן כמעט כל יום! משתדל ליישם כמה שיותר ממה שלמדתי ושמח "לחפור" על כך למי שמעוניין….

אני יזם העוסק בשיווק באינטרנט.

הייתי בעבר שותף בחברת מדיה העוסקת בקידום ופרסום באינטרנט והמומחיות שלי היא "לייצר לידים" לעסקים. היום אני מייעץ ועוזר לעסקים לייצר יותר מכירות באמצעות שיווק באינטרנט – ניתן לקרוא על זה כאן >>>

אבל העיסוק העיקרי שלי כרגע הוא במיזם שנקרא "הרצאות מהכורסא", עסק שהקמתי בסוף 2018 ותפס תאוצה דווקא הודות למגיפת הקורונה והיום זה העיסוק העיקרי שלי.

מוזמנים לעיין באתר וגם להירשם חינם לשבוע התנסות, לחצו כאן >>>

חוץ מזה, אני נשוי לשלומית ויש לנו 5 ילדים, בשנת 2012 עברנו מהמרכז לצפון, במועצה אזורית משגב.

בשנת 2017 הייתה לי הזכות להגשים חלום – החלום שלי היה להגשים לאשתי את החלום שלה 🙂 וסייעתי לה להקים את מסעדת תבל שאותה היא מנהלת ביד רמה ונהנית מכל רגע.
מזומנים לעיין באתר או בדף הפייסבוק.

במסעדה שלומית מבשלת אוכל ביתי ובריא, אוכל נהדר שהיינו אוכלים אותו גם בבית, אוכל שמבוסס בעיקרו על ירקות, דגנים וקטניות וכל השפע שהטבע מציע לנו. המסעדה אמנם לא לגמרי טבעונית אבל אני טבעוני ורואה בזה כשינוי העיקרי שעשיתי בחיים לשמירה על הבריאות.

אני אוהב לכתוב, למרות שאין לי כל כך זמן לזה… אבל האתר הזה והחברה שלי שנקראת "מסר בעל ערך בע"מ" נועדו בדיוק בשביל לשתף אותך בתכנים שיכולים לעזור ועושים טוב!

אם עוד לא נרשמת לקבל מסרים בעלי ערך אז כדאי ללחוץ כאן ולהירשם.

נתראה,
אמיר